Różne

Bieg w bikini po centrum dla dzieci. „To fetysz”

Aresztowany za bieganie w stroju bikini po centrum dla dzieci 43-letni Robert Breneman nie przyznał się do winy. Mężczyzna w rozmowie ze śledczymi z Indianapolis wyraził skruchę, jednak stwierdził, że nie był to dziecięcy strój kąpielowy, a jedynie osobiste ubranie. – To jest mój fetysz – przyznał w rozmowie z dziennikarzami.

Różne

Pies pomaga chorym. Zebrał już 17 tys. dolarów

Jeszcze trzy lata temu Doser mieszkał w schronisku. Od czasu, kiedy znalazł nowego właściciela przeszedł niesamowitą zmianę i odkrył swoją drugą naturę. Razem z maratończykami biegnącymi w celach dobroczynnych przebiegł całą trasę i otrzymał medal Centrum Leczenia Chorób Nowotworowych Uniwersytetu w Maryland. Po tym wydarzeniu, za sprawą własnego konta na Facebooku, bohaterski pies zebrał na rzecz potrzebujący aż 17 tysięcy dolarów.

Różne

„Cud” na drodze. Niemowlę przeżyło karambol

Sześciomiesięczne dziecko przeżyło zderzenie czterech aut na autostradzie prowadzącej do Auckland – informuje serwis. nzherald.co.nz. Za kierownicą samochodu siedział dziadek cudownie ocalałego malucha. W chwilę po wypadku mężczyzna zmarł. Jego żona powiedziała, że będzie on żył w ciele sześciomiesięcznego wnuczka, który przeżył karambol.