Różne

Pies pomaga chorym. Zebrał już 17 tys. dolarów

Jeszcze trzy lata temu Doser mieszkał w schronisku. Od czasu, kiedy znalazł nowego właściciela przeszedł niesamowitą zmianę i odkrył swoją drugą naturę. Razem z maratończykami biegnącymi w celach dobroczynnych przebiegł całą trasę i otrzymał medal Centrum Leczenia Chorób Nowotworowych Uniwersytetu w Maryland. Po tym wydarzeniu, za sprawą własnego konta na Facebooku, bohaterski pies zebrał na rzecz potrzebujący aż 17 tysięcy dolarów.

Różne

Niesamowity widok, Chińczycy podrobili sklep

Dla świata to kolejny przykład, że Chińczycy potrafią podrobić wszystko. Po tym jak kilka miesięcy temu w mieście Kumning otwarto klon sklepu Apple, teraz przyszedł czas na… Ikeę. 11 Furniture, bo tak nazywa się nowy sklep, wygląda jak bliźniak popularnego szwedzkiego sklepu, a jedyną różnicą jest to, że mebli nie pakuje się w płaskie paczki i nie trzeba ich samemu montować – informuje Reuters.

Bez kategorii

A to Polska właśnie

Nie wiem, z czym, komu kojarzy się Polska. Bo mnie zwykle z tym, co widzę codziennie w najbliższym swoim otoczeniu. Także z koszem na śmieci i rzuconymi obok niego butelkami. Co przeszkadzało, by wrzucić je do kosza?