Różne

Tragiczny skutek bezmyślnego zachowania

Przestępca pozował ze swoim zakładnikiem do zdjęcia, które później umieścił na Facebooku. Dzięki temu ściągnął na siebie obławę policji, która polowała na niego, od kiedy nie stawił się w sądzie pod zarzutem posiadania narkotyków – informuje mirror.co.uk. Valdez w akcie desperacji strzelił sobie w pierś i przebywa obecnie w szpitalu.

8436

Zarabianie za klikanie

W naszej wielkiej rodzinie „Wiadomości” powinniśmy sobie wzajemnie pomagać. Wszyscy piszemy z zamiłowania, bez oczekiwania na zapłatę. Ale nie pogardzimy chyba kilkoma dodatkowymi groszami. Zawsze będzie na długopis albo na nowa myszkę…

Bez kategorii

Nurka vel Ślepotka poznaje świat i najbliższe otoczenie

Zapewne czytelnicy pamiętają niewidomą kotkę, którą uratowałam w ubiegłym roku, gdy była w stanie śmierci klinicznej. Od tamtego czasu minęło już dziewięć miesięcy. Chociaż Nurka nie jeden raz w ciągu tego okresu czasu wybierała się do kociego raju – jej wola życia jednak zwyciężyła. Nurka jest już prawie dorosłym kotem i świetnie radzi sobie bez oczu. Nurka teraz poznaje świat i najbliższe otoczenie.

Bez kategorii

T jak tradycja

Tradycja podarków i składania życzeń jest tak stara jak rodzaj ludzki. Zwyczajowo już w Starożytności składano sobie życzenia szczęścia przy okazji Nowego Roku. Wiara w ich magiczną moc była ogromna.