Bez kategorii

Spotkałem czaplę białą

Kiedyś, pod Warszawą, na rozlewiskach Narwi widziałem czaplę nadobną. Teraz też byłem przekonany, że spotkałem ją na południu Polski. Jednak gdy zacząłem się jej bardziej przyglądać a później analizować zjawisko, doszedłem do wniosku, że tym razem spotkałem się z czaplą białą. Jest bardzo rzadka w Polsce.

12224

Od gokarta do Formuły 1

Sukces, sława i splendor. Połączenie pracy, rozrywki i wielkich pieniędzy. Ogromna prędkość nagradzana szampanem i wywiadami. Kim trzeba zostać, żeby wieść takie życie? Mistrzem Formuły 1. Jak to zrobić? Wystarczy wziąć pod uwagę trzy aspekty.

Różne

Putin zbiera na pomnik. Ministrowie się zrzucą

Władimir Putin w środę położył kamień węgielny pod przyszły pomnik Piotra Stołypina, wdrażającego reformy premiera carskiej Rosji, który w 1911 roku został zamordowany przez rewolucjonistę – informuje serwis izviestia.ru. Obecny premier Rosji, aby zdążyć z budową monumentu na jubileusz 150-lecia urodzin reformatora, który przypada w 2012 roku, postanowił zebrać pieniądze sam i ….polecił swoim ministrom, aby na ten cel przeznaczyli jedną pensję.

Różne

Tragiczny skutek bezmyślnego zachowania

Przestępca pozował ze swoim zakładnikiem do zdjęcia, które później umieścił na Facebooku. Dzięki temu ściągnął na siebie obławę policji, która polowała na niego, od kiedy nie stawił się w sądzie pod zarzutem posiadania narkotyków – informuje mirror.co.uk. Valdez w akcie desperacji strzelił sobie w pierś i przebywa obecnie w szpitalu.