Różne

O krok od tragedii, stacja benzynowa w ogniu

Tragicznie mógł skończyć się wypadek zarejestrowany przemysłową kamerą na jednej ze stacji benzynowych w Kalifornii w USA. Samochód, nad którym kierowca stracił kontrolę uderzył wprost w dystrybutor, który momentalnie stanął w płomieniach. Na szczęście sprawnie zadziałał system zabezpieczający stację przed wybuchem, który nie pozwolił, żeby ogień się rozprzestrzenił. Mimo tego, pasażerowie samochodu ponieśli poważne obrażenia ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

Bez kategorii

Prywatyzacja niższa od planowanej

Nie ma już szans, żeby w tym roku do budżetu wpłynęło zaplanowanych 25 miliardów złotych z prywatyzacji – czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej". Mimo, że Ministerstwo Skarbu na swojej stronie internetowej twierdzi, że tegoroczne przychody wynoszą 26,4 miliardy złotych, w rzeczywistości na sprzedaży państwowych spółek budżet zarobił 19 miliardów złotych.

Różne

Wyczyn młodej pary: wzięli ślub 85 razy

Dla większości nowożeńców ślub oraz podróż poślubna jest niezapomnianym wydarzeniem. Młoda para, Mark i Denise Duffield-Thomas, swój prawdziwy ślub wzięli w 2008 roku. Mimo to postanowili wziąć udział w niezwykłym konkursie i pobili wszelkie rekordy – w ciągu sześciu miesięcy wzięli ślub aż 85 razy – informuje serwis mirror.co.uk.

Bez kategorii

Wiadomości24.pl sposobem na sukces!

W szkole średniej zastanawiałyśmy się co chcemy ze sobą zrobić, zawsze kochałyśmy pisać, mimo swojej niepełnosprawności zaczęłyśmy otwierać się na ludzi… Aż w 2006 trafiłyśmy przez przypadek na serwis W24.pl i tak tu trwamy, aż po dzisiaj…