Różne

Niesamowity wyczyn Polaka. „Potraktowano mnie jak szalonego żebraka”

W ostatni etap maratonu dookoła świata wyruszył dziś z Moskwy polski biegacz – Piotr Kuryło. Jego przygoda zaczęła się niemal rok temu gdy wystartował z Augustowa do Lizbony. Następnie samolotem przedostał się do USA. Przebiegł 14 stanów i ponownie samolotem przeleciał przez ocean do położonego na północy Rosji Władywostoku.

Bez kategorii

Nurka vel Ślepotka poznaje świat i najbliższe otoczenie

Zapewne czytelnicy pamiętają niewidomą kotkę, którą uratowałam w ubiegłym roku, gdy była w stanie śmierci klinicznej. Od tamtego czasu minęło już dziewięć miesięcy. Chociaż Nurka nie jeden raz w ciągu tego okresu czasu wybierała się do kociego raju – jej wola życia jednak zwyciężyła. Nurka jest już prawie dorosłym kotem i świetnie radzi sobie bez oczu. Nurka teraz poznaje świat i najbliższe otoczenie.

Różne

Emeryt zamurował się we własnej piwnicy

Niemiecki emeryt, który postanowił zamurować wejście do piwnicy tak niefortunnie przeprowadził te prace murarskie, że zakończyły się one dla niego kilkudniowym uwięzieniem – informuje agencja Reuters. Mężczyzna przyznał policjantom, że o swojej pomyłce zorientował się dopiero wtedy, gdy mur był gotowy.