Różne

Niesamowity widok, Chińczycy podrobili sklep

Dla świata to kolejny przykład, że Chińczycy potrafią podrobić wszystko. Po tym jak kilka miesięcy temu w mieście Kumning otwarto klon sklepu Apple, teraz przyszedł czas na… Ikeę. 11 Furniture, bo tak nazywa się nowy sklep, wygląda jak bliźniak popularnego szwedzkiego sklepu, a jedyną różnicą jest to, że mebli nie pakuje się w płaskie paczki i nie trzeba ich samemu montować – informuje Reuters.

Różne

Nieoczekiwany skutek korzystania z gry wideo

Swoje obserwacje naukowcy z kanadyjskiego Eastern Ontario Research Institute w Ottawie prowadzili wśród 22 nastoletnich chłopców o prawidłowym wskaźniku BMI, którzy uczestniczyli w dwóch testach odbywających się przed lunchem. Podczas pierwszego testu poproszono ich, by przez godzinę grali w grę wideo; innego dnia chłopcy mieli spędzić ten czas, siedząc w ciszy i relaksując się.

Bez kategorii

Mundial czas zacząć!

Największe święto dla piłkarskich kibiców, czyli finały Mistrzostw Świata rozpoczną się już dziś. Wielkie emocje: triumfy, dramaty, zwroty akcji, sensacje, skandale i cała poza boiskowa otoczka to jest to, co kochają miliony ludzi.